суббота, 23 сентября 2017 г.

Підготовка до ЗНО 2018

Прометей 
«Prometheus»– це український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів.
 Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

Курс “Українська мова та література. Підготовка до ЗНО

Курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО» покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури. Цей курс розрахований не на вивчення української мови та літератури як такої, а на допомогу вам саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали.

Курс “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО

Цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

Курс “Математика. Підготовка до ЗНО

Цей онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА. Особливо корисним він буде мешканцям тимчасово окупованої території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

среда, 20 сентября 2017 г.

ВИЗНАЧЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2018




Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.
Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.
До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 23 червня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.
Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.
Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

пятница, 1 сентября 2017 г.


01.09.2017
 
 Перший урок 
"Україна - це я, України - це ми"
Дорогі діти, ось і пролетіли веселі канікули, і знову шкільний дзвоник покликав вас до праці.
Кожен наступний клас – це новий щабель вашого фізичного, розумового, морального зростання, яке не відбувається само собою, для цього потрібна праця розуму, серця, мускулів.
Тож вітаючи вас, із початком навчального року, ми щиро бажаємо, щоб ця праця не була примусовою, хай вона приносить вам радість і хороші результати.
         Сьогодні ми з вами поговоримо про найсвятіше в житті кожної людини – її Батьківщину. Для нас це Україна -  наша земля, наш рідний край, наша країна із славною історією, одночасно молодою і багатовіковою, яка в 2017 році святкувала 26 років від Дня Незалежності.
Україна – це мудрі працьовиті люди; чарівні пісні, які дивують світ; мальовнича природа, мелодійна мова. Все це рідне і близьке для  кожного з нас. Кожна людина з теплотою згадує свій дім, те місце, де вона народилася, де пройшло її дитинство.
Сьогодні ми проведемо квест, у якому згадаємо традиції нашого народу, його історію.












                    Дякуємо Сиротенко Н.В., Осипец В.Г., Беззадиковій Л.Д. за допомогу в проведенні уроку-квесту.










вторник, 14 февраля 2017 г.

14 февраля - просто обычный вторник...
         Сегодня в нашей школе прошел праздник под красивым названием "Бал эпох". 
            10А классу досталось первая половина ХХ века. Мы достойно ее представили. 

          Владислав Недоступ с произведением Сергея Есенина не оставил никого равнодушным.





видео 1                          видео 2



пятница, 10 февраля 2017 г.

           Сегодня 10/02/2017 в 11Б классе был проведен урок – ролевая игра.  
           Мы  подвели  итоги после изучения темы  «Поверхности тел вращения», и  попробовали  подойти к этому вопросу с профессиональной точки зрения.  
           Наша корпорация «Тела вращения» имеет  три группы - фирмы: «Цилиндр», «Конус», «Шар».
          Представляю директоров фирм «Цилиндр» – Ощепкова Анастасия, «Конус»  - Цико Анна, «Шар» - Киценко Роман. 
         Урок состоял из трех конкурсов: теоретический блиц-опрос, конкурс маркетологов и профессиональный тест. При подведении итогов выиграла команда фирмы «Шар». Поздравляем ее. Остальные команды уступили ей только по 1 бал.






суббота, 21 января 2017 г.

22 січня - свято Соборності України

У березнi 1917 року у Надднiпрянськiй Українi розпочалася нацiональна революцiя. Було обрано Центральну Раду, першого президента М.Грушевського, 1 Універсалом було створено Українськоу Народну Республiку (УНР), а 4 Унiверсалом було проголошено незалежнiсть України. Подiбнi процеси вiдбувалися i в Галичинi. 9 листопада 1818 р. було проголошено назву держави ЗУНР i створено перший уряд — державний Секретарiат на чолi з Костем Левицьким. Вже з 1 грудня 1918 р у Фастовi було пiдписано угоду про об”єднання ЗУНР i УНР. 4 сiчня 1919р. у Станiславi УНРада схвалила закон про злуку двох українських держав, а 22 сiчня I919р. у Києвi на площi святої Софiї вiдбулося урочисте проголошення злуки УНР i ЗУНР: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно – Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за яки умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка.»
У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорозьку Січ, славетну Києво-Могилянську академію. Україна виколисала велетнів сили і духу — таких, як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Григорій Сковорода, Устим Кармелюк, Юрій Дрогобич, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський... Цей перелік можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу нашої Батьківщини, які у цей час воюють за нашу соборність в АТО. І сьогодні ми святкуємо річницю проголошення Соборності нашої держави. 

           До незалежності Україна йшла довгим, тяжким і жертовним шляхом, дорого за неї заплатила. Сьогодні ми пригадаємо  і трагічні, і героїчні сторінки історії нашого народу.
            Особлива  роль в боротьбі за нашу незалежність  належить українській діаспорі Заходу. Це вони, українці в далекій чужині, не дозволили загаснути смолоскипу, що горить від 22 січня 1919 року, щороку нагадуючи всьому світові про історичний Акт Злуки України.
Це  державне свято символізує єдність українських земель. І хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, акт злуки став реальнимв тіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу. 
Акт злуки 1919 року виявився декларативним, ідея соборності продовжувала жити. І 22 січня 1990 року мільйони тоді ще радянських українців вишикувалися у живий ланцюг від Києва до Львова, відзначаючи День Соборності.
День Соборності відзначається у відповідності до указу президента Українивід 21 січня 1999 року № 42/99. У 2011 році Указом Президента України  від 30 грудня 2011 рока № 1209/2011 “Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят”, День Соборності був об’єднаний з Днем Свободи, який раніше відзначався 22 листопада і став носити назву “День Соборності і Свободи України”.
Вчитель: Соборність українського духу – навічно в серці та помислах. Саме він, дух соборництва наших предків, відіграв свою величезну роль у відродженні нашої державності, у здобутті незалежності.
 Відзначення дня соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності, державності. Тих, що створили спільним чином свого життя легенду нації легенду збройної боротьби її за своє право жити вільною і державно-незалежною. Шлях звільнення кожної нації густо кропиться кров’ю. Хай свято сьогоднішнє навчить нас шанувати пам’ять полеглих і бережно плекати традиції боротьби за українську державність!  Вшануймо пам'ять загиблих за волю, незалежність і соборність України хвилиною мовчання.
           День Соборності — це нагадування про те, що сила нашої держави — в єдності українських земель. А поразка Української Народної Республіки нагадують сьогоднішньому українському суспільству про його роль у формуванні якісної і вольової політичної еліти, здатної гідно відповідати на геополітичні виклики, які стоять перед сучасною Україною.
Українець:


Соборність розуміє кожен власно,
Що це таке? – задасть питання вчасно,
- Це єдність духу, сил мого народу,
Що нас єднає мужність, волю, вроду.
Це час минулий у теперішню хвилину,
Це піклування щире про родину,
Це той завіт, що нам Кобзар давав,
Це те, про що він мріяв і писав,
Це ті рядки , що складені навіки,
Це для душі вірші, що серцю ліки,
Це золоті слова про той садочок,
Про ті гаї, Дніпро, синів і дочок.
Це кожен з нас, як часточка країни,
Це сміх гучний щасливої дитини,
Це спів птахів над рідним нашим гаєм,
Веселка райдужна, проходить що над плаєм,
Це те, що може краще відтворити,
Що може нам майбутнє привідкрити,
Це наші мрії в дійсності новій,
Це світле небо миру і надій,
Це сонце, роси, квіти навесні,
Це щось приємне, що ми бачимо у сні.
Соборність, я вважаю,- то сім’я,
То Україна, нененька моя!